Trend Logo Stowarzyszenie logo Bridelle Logo

Miło nam poinformować, że zespół Swing Thing, uzyskał w 2016, 2018 i 2022 roku cerytyfikat Honorowego Partnera Związku Konsultantów Ślubnych.


Zespół Na Wesele-Warszawa | Swing Thing

Opinie naszych klientów


„Po prostu klasa. Świetny poziom muzyczny i wokalny. Fantastyczna energia. Tak jak zapowiadali – goście zostali po prostu wbici w parkiet.” – forum Wedwoje.pl

„Będziemy ten wieczór pamiętać do końca życia- parkiet był pełen, tańczyliśmy jak szaleni;)” – wpis google firmy

„są rewelacyjni na żywo”– portal planujemy wesele

„Bardzo miło nam jest stwierdzić, że najlepsza impreza na jakiej byliśmy, to nasze wesele! Bardzo Wam dziękujemy za to, że nie tylko goście ale i my nie mieliśmy ochoty siadać, tylko tańczyć aż do rana... Każdy kolejny kawałek lepszy od poprzedniego. Wielki plus za zaśpiewanie w Krakowie "byle nie do Warszawy" :) Rewelacja Panowie! Pozdrawiamy, Taiga i Jasiek”– recenzje facebook

Jak wygląda wesele z zespołem Swing Thing?


Tutaj odpowiedź jest prosta. Naszym priorytetem jest to, aby parkiet nigdy nie był pusty. Wesele z naszym udziałem musi być potańcówką z prawdziwego zdarzenia. Zależy nam także, aby wszystko przebiegało z klasą i ze smakiem, a także z wielką energią, tak aby porwać wszystkich do dobrej zabawy.

Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Co możecie dla Nas zrobić?

Poprowadzimy waszą imprezę tak, aby był to dla Was niezapomniany i cudowny wieczór. Zapewnimy oświetlenie sali, nagłośnienie występu oraz doradzimy Wam na każdym etapie powstawania scenariusza imprezy. Co najważniejsze postaramy się o to, aby Wszyscy otrzymali tego dnia niesamowitą dawkę pięknych dźwięków. Zasada jest jedna: nikt ma nie schodzić z parkietu!

JAKI JEST SKŁAD INSTRUMENTALNY ZESPOŁU?

Oprócz jedynego w swoim rodzaju wokalisty (ach ten niski i cepły ton głosu!), zobaczycie na scenie dwa saksofony! Co więcej w zespole są także chórki (śpiewa pianista i gitarzysta) i oczywiście jest pianino, gitara elektryczna i basowa oraz perkusja. Czyli wszystko to co pozwala nam wykonać najnowsze przeboje, a także największe hity w stylu retro. (zespół to 5 osób + dj)

JAKI JEST CZAS WYSTĘPU SWING THING?

Zespół występuje od początku uroczystości do godz 2:00. W dalszej częsci wieczoru na scene wkracza nasz Dj, który jeszcze bardziej rozkręci towarzystwo. Występujemy w setach 45 min + 15 min przerwy. Ale oczywiście długość naszych występów dopasowujemy do ogólnego planu imprezy. W przerwach zespołu zapewniamy muzykę chill out z mp3.

CZY ZESPÓŁ WYKONUJE MUZYKĘ DISCO POLO?

Zespół nie wykonuje muzyki disco polo oraz biesiady. Nasz dj po godz 2:00 w nocy na specjalne życzenie może puścić muzykę tego typu.

CZY PARA MOŻE ZAMÓWIĆ DOWOLNY PIERWSZY TANIEC?

Tak. Przygotowujemy wybraną piosenkę specjalnie dla Was.

CZY W CENIE ZAPEWNIACIE OŚWIETLENIE I NAGŁOŚNIENIE?

Tak. W dniu waszego ślubu, jeżeli chodzi o oprawę muzyczną nie musicie się już niczym martwić. Zapewniamy oświetlenie, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe do przemówień oraz jeżeli jest to potrzebne dodatkowe bezprzewodowe kolumny do dogłośnienia dodatkowych sal w obiekcie.

CZY ORGANIZUJECIE TOASTY I PROWADZICIE KONFERANSJERKĘ?

Zarówno wokalista zespołu jak i dj prowadzi konferansjerkę i motywuje wszystkich do tańca. Toasty także nie są problemem.

CZY ZESPÓŁ PROWADZI ZABAWY INTEGRACYJNE?

Tak. Posiadamy listę zabaw, które się świetnie sprawdzają. Stawiamy na zabawy ze smakiem i bez typowego biesiadnego klimatu.

CZY WYSTĘPUJECIE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Zespół występuje w całej Polsce.

CZY DJ TO KTOŚ Z ZESPOŁU, CZY JEST TO DODATKOWA OSOBA?

Dj jest dodatkową 6 osobą.

CZY POTRZEBUJECIE NOCLEGU?

Zespół wymaga jednego pokoju dwu osobowego pełniącego funkcję garderoby.

Zespół Na Wesele-Warszawa|Swing Thing