Swing Thing
oferta imprezy firmowe


Cover band Swing Thing - imprezy firmowe i wesela

Swing Thing współpracuje na stałe z wieloma agencjami eventowymi, uczelniami wyższymi i największymi sieciami hotelowymi w polsce. Zagraliśmy przez ostatnie 10 lat niezliczoną ilość koncertów. Występowaliśmy podczas wielu wydarzeń kulturalnych, braliśmy udział w zdjęciach na planach filmowych.

Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:


JAKI JEST SKŁAD INSTRUMENTALNY ZESPOŁU?

Posiadamy w naszej ofercie dwie opcje wystepów. Koncert w pełnym składzie z muzyką taneczną lub bardziej kameralne wykonanie w składzie 3 osobowym. Napisz do nas w celu otrzymania szczegółowej oferty. KONTAKT

CZY MOŻECIE ZAPEWNIC OŚWIETLENIE ORAZ NAGŁOŚNIENIE ORAZ OBSŁUGĘ TECHNICZNĄ WYDARZENIA?

Posiadamy w naszej ofercie pełną obsługę techniczną imprez. Posiadamy zaplecze techniczne na imprezy kameralne, a także na większe eventy powyżej 400 osób.

CZY POSIADACIE W SWOJEJ OFERCIE DJ-a, KTÓRY MÓGŁBY WYSTĄPIĆ POMIĘDZY WEJŚCIAMI ZESPOŁU?

Oczywiście posiadamy Dj-a , z którym współpracujemy na stałe. Napisz do nas w celu dokładniejszych informacji.

Cover band na wesele i nie tylko


Spragnieni muzycznej uczty w najlepszym wykonaniu, która głęboko zapadnie w pamięć? Poszukują Państwo zespołu z wokalistą posiadającym urzekający głos? Chcecie usłyszeć na żywo najlepsze hity ostatniego stulecia, przy których zabawa przeniesie się na wyższy poziom? Swing thing to cover band skrojony do tych potrzeb, który porwie widownię swoim entuzjazmem i skieruje ją prosto na parkiety sal w całym kraju.

Cover band Swing thing

Nasz cover band Swing thing nie boi się absolutnie żadnych wyzwań. W długoletniej karierze występowaliśmy na setkach różnorodnych imprez. Graliśmy na weselach, imprezach firmowych, wydarzeniach kulturalnych, w klipach video czy lokalach rozrywkowych. Przez te przyjemnie przepracowane lata zatrudniały nas nie tylko pary na wesela, ale także największe sieci hotelowe w Polsce, uczelnie wyższe czy agencje eventowe. Współpraca z naszym zespołem zawsze była bardzo wysoko oceniana, a nic tak nie buduje zaufania, jak pozytywne opinie wielu zadowolonych klientów.


Bogate doświadczenie sceniczne pozwala nam poprowadzić muzycznie nawet najbardziej wymagającą imprezę. I możecie być Państwo pewni, że zrobimy to z wielkim uśmiechem i ogromną satysfakcją. Muzyka sprawia nam radość każdego dnia, dlatego nasza praca jest naszym hobby. Pozwoliło to wejść nam na bardzo wysoki poziom muzyczny, z którego jeszcze długo nie zamierzamy schodzić.


W skład naszego zespołu wchodzi 5 osób z rewelacyjnym głosem Łukasza sadowskiego, brzmiącym czasem jak Barry White czy Frank Sinatra. Do wykonywania największych hitów ostatniego stulecia służą nam 2 saksofony, pianino, gitara elektryczna, gitara basowa czy perkusja. Występujemy w pełnym 5-osobowym składzie lub w razie potrzeby bardziej kameralnego spotkania – jako trio. W wyjątkowych sytuacjach współpracujemy z zaprzyjaźnionym DJ-em, który czasem wspiera nas swoją osobą.

Współpraca z cover band Swing thing

Podejmując współpracę z cover band Swing thing, otrzymują Państwo gwarancję profesjonalizmu, wysokiej jakości muzyki, zachwycającego głosu, miłej aparycji, stosownego i charakterystycznego ubioru, a w razie potrzeby także poczucia humoru i improwizacji. Zapewniamy odpowiednie oświetlenie sali, kompleksowe nagłośnienie występu, pełną obsługę techniczną eventu nawet dla ponad 400 osób, stworzenie scenariusza imprezy czy jej poprowadzenie. Warto również dodać, że występujemy na terenie całego kraju.

Szukacie Państwo sprawdzonego zespołu na:

- wesele,
- event firmowy,
- imprezę integracyjną,
- studniówkę,
- wydarzenie kulturalne czy inną imprezę okolicznościową?

To świetnie trafiliście. Współpraca z wyjątkowym cover band Swing thing jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy już tylko się skontaktować i dokonać rezerwacji terminu. Podczas rozmowy odpowiemy na nurtujące Państwa pytania.

Jak gra cover band Swing thing?

Chcą Państwo dowiedzieć się, jak gra cover band Swing thing? To nic trudnego. Zapraszamy do zaglądnięcie w zakładki Posłuchaj i Video, gdzie mogą Państwo posłuchać i zobaczyć fragmenty z występów naszego zespołu.